Ons team

Ons team van specialisten staat 24/7 voor u klaar. Om u te helpen met uw wensen en vragen op logistiek gebied. Wij zijn uw partner voor al uw wereldwijde logistieke behoeften. U wilt goederen van A naar B vervoerd hebben? OceanNet regelt het: snel, efficiënt en effectief. Onze professionals hebben maar één doel voor ogen: waar maken wat wij u beloven, doen wat is afgesproken!

Het team van medewerkers heeft volop lokale kennis. Kennis van lokale omstandigheden, regel- en wetgeving en vele andere zaken die van invloed kunnen zijn op uw transport. De Kaukasus en het complete achterland kent voor ons al helemaal geen geheimen daar we hier over eigen vestigingen beschikken. Een absolute pre.

Hieronder treft u alle medewerkers aan:

Barry van den Hil

Barry van den Hil

Director

T +31 (0)78 644 62 44

M +31 (0)6 242 85 522

@ barry@oceannet.nl

Stefan Jonkman

Stefan Jonkman

Dep. Director

T +31 (0)78 644 62 44

M +31 (0)6 474 14 121

@ stefan@oceannet.nl

Fenna de Vries

Fenna de Vries

Operational

T +31 (0)78 644 62 44

@ fenna@oceannet.nl

Tamara Kraaijeveld

Tamara Kraaijeveld

Documentation

T +31 (0)78 644 62 44

@ tamara@oceannet.nl

Silvana Brandt

Silvana Brandt

Documentation

T +31 (0)78 644 62 44

@ silvana@oceannet.nl

Rob Heijman

Rob Heijman

Accounting

T +31 (0)78 644 62 44

@ rob@oceannet.nl

Alla van den Hil

Alla van den Hil

Documentation

T +31 (0)78 644 62 44

@ alla@oceannet.nl

Victor Kreuk

Victor Kreuk

Operational

T +31 (0)78 644 62 44

@ victor@oceannet.nl

Henny Visser

Henny Visser

Operational

T +31 (0)78 644 62 44

@ henny@oceannet.nl

Volg ons op: Follow us on Facebook Follow us on Twitter
OceanNet